PETRA NEL SMOLOVÁ​​​​​​​
Od roku 1997 se Petra Nel věnovala intenzivnímu studiu astrologie, se zaměřením na karmickou astrologii. V roce 2005 se astrologie stala její profesí a pomoc lidem její celoživotním posláním. 
Postupným poznáváním a porozuměním vesmírných a pozemských zákonitostí došla k pochopení universálních zákonů příčin a následků, propojeností jednotlivých částí života a jejich celistvosti. 
Získané zkušenosti a znalosti využívá při terapeutické práci s klienty na přednáškách a prožitkových seminářích, které pravidelně pořádá pro veřejnost. 
Je take lektorkou astrologických kurzů, kde své bohaté zkušenosti a znalosti předává dalším zájemcům o studium astrologie. 
Články Petry Nel Smolové publikované v časopisech, díky hlubokým poznání souvislostí, nabízejí často jiné úhly pohledu na aktuální dění ve společnosti. Stejně tak pravidelné výklady týdenních horoskopů, které jsou u čtenářů velmi oblíbené a vyhledávané, kdy v nich nacházejí inspiraci a praktické rady k pochopení a přetváření svého života.
Během svého poslání, Petra Nel napsala dvě knihy, Alchymie tvoření života a Skryté Životní cykly. Také zorganizovala několik zahraničních meditačních dovolených, v Bulharské Rile a momentálně v Anglickém Yorkshiru.
KAROLÍNA SMOLOVÁ​​​​​​​
Karolína žije ve Velké Británii od roku 2016, kdy se přestěhovala do Skotska kvůli studiu na Univerzitě v Aberdeenu. Po vystudování Filmu a Anglické literatury se přesunula do Londýna, kde vystudovala magistra umění ve Filmové Produkci na Greenwichské univerzitě. 
Momentálně pracuje jako filmová producentka, režisérka a editorka na volné noze. Spolupracuje s předními britskými značkami a organizacemi jako je Royal Opera House a Mind, největší britská charita pro duševní zdraví. 
Karolína zároveň organizuje seminář Bílá Růže, spravuje Instagram @Astrologiepetranel, točí a píše krátké filmy a tvoří český pohádkový podcast pro malé i dospělé zvaný Karolky.
Back to Top