Vydejte se s námi na cestu po anglickém venkově a objevte energetická místa zanechaná od pradávných keltů. 

Společně se vydáme po tisíc let starých klášterech, navštívíme malebná anglická městečka a poznáme anglickou přírodu 
Leeds vychází ze slova Leodis, což znamená keltské království. 
Rozhodnutí Petry Nel, astroložky a terapeutky s dvacetiletou praxí, odejít na několik měsíců do Anglie učit se angličtinu ji přivedlo do města Leeds. 
Proč právě toto místo? 
Měla několik jazykových škol v Anglii a vybrala si podle svého horoskopu. Na jakém místě prožije pocit štěstí a naplnění. Nejlepší horoskop měla na město Leeds v Yorkshiru. 
O místě toho mnoho nevěděla, to až cestování ji přivedlo na mnoho zajímavých a silných míst. V Yorkshiru objevila něco, co ji chybělo - takovou sílu a štěstí, kterou zde během pobytu zažila nelze ani popsat. Mnohé ji změnilo. Ji to změnilo. Stala se šťastnější, pevnější ve své sebehodnotě, v sebe přijetí. 
Vnímala, že zde je něco, co má spojitost s hlubokými kořeny ji samotné a možná i české země. Co je tady ukryto? 
Když schováváte poklad, kde ho ukryjete? V naší zemi pohanství, keltové a druidi byli překryti a zapomenuti. Snaha vymazat z paměti národa, protože naše kořeny jsou velmi silně spojeny s pohanstvím. 
Proč v Anglii jsou přirozenou součástí keltové, kde i na církevních stavbách jsou znaky keltu, druidů a pohanství? 
Víte, odkud přišli tito keltové? Co je ukryto v Anglii pro český národ? 
Během putování po různých místech během semináře Bílé růže se budeme spojovat a poznávat tyto tajemství. 
Proč Bílá růže? Je to znak Yorkshiru, který značí královské rody spojené ze zasvěcením mystického učení. Bílá a modrá jsou barvy Panny Marie. Yorkshire má bílou růží na modrém podkladu. 
Chcete se dotknout a sjednotit s částí, která nám v české zemi chybí a byla pro nás ukryta v Anglii? Vydejte se se mnou na cestu po keltském Yorkshiru.
Co vás čeká?​​​​​​​
❀ Meditace
❀ Konstelační techniky
❀ Ranní cvičení
❀ Každodenní výlety
❀ Ubytování na anglickém venkově
Petra Nel je astroložka a terapeutka, která se věnuje intenzivnímu studiu astrologie od roku 1997.  V roce 2005 se astrologie stala její profesí a pomoc lidem její celoživotním posláním. 
Postupným poznáváním a porozuměním vesmírných a pozemských zákonitostí došla k pochopení universálních zákonů příčin a následků, propojeností jednotlivých částí života a jejich celistvosti. 
Získané zkušenosti a znalosti využívá při terapeutické práci s klienty na přednáškách a prožitkových seminářích, které pravidelně pořádá pro veřejnost. 
Je take lektorkou astrologických kurzů, kde své bohaté zkušenosti a znalosti předává dalším zájemcům o studium astrologie. 
Články Petry Nel Smolové publikované v časopisech, díky hlubokým poznání souvislostí, nabízejí často jiné úhly pohledu na aktuální dění ve společnosti. Stejně tak pravidelné výklady týdenních horoskopů, které jsou u čtenářů velmi oblíbené a vyhledávané, a kdy v nich čtenáři nacházejí inspiraci a praktické rady k pochopení a přetváření svého života.
Během svého poslání, Petra Nel napsala dvě knihy, Alchymie tvoření života a Skryté Životní cykly. Také zorganizovala několik zahraničních meditačních dovolených, v Bulharské Rile a momentálně v Anglickém Yorkshiru.
Máte zájem o meditační seminář Bílá Růže? 
Další připravovaný termín je květen 2025. 
Napište nám zprávu pro více informací.
Odeslat
Děkujeme
Back to Top