Meditační seminář Bílá Růže je naplánován tak, aby každý den byl jedinečný a přinesl nový zážitek. Program je kombinací návštěv starých klášterů, meditací, objevování přírodních krás, konstelačních technik, cvičení a návštěv malých anglických městeček. 

Výlety do anglických klášterů nám odhalí pradávnou energii, na jejíž základech byly kláštery postaveny. 
Některé z klášterů jsou až tisíc let staré a před nimi v podobných místech pobývali pradávní Keltové.
Na těchto silných energetických místech budeme meditovat.
 Každý klášter nese v sobě jedinečnou historii, architekturu a sílu, a my se společně ponoříme do jejich klidného prostředí, abychom našli vnitřní rovnováhu a dotkli se keltské energie.
Během našeho meditačního semináře budeme také objevovat idylickou anglickou přírodu.
Kromě navštěvování klášterů, které jsou harmonicky začleněné do odlehlé krajiny, obklopené loukami a lesy, se vydáme i na anglické útesy s krásnými panoramaty. ​​​​​​​​​​​​​​
Yorkshire je take známý malebnými vesničkami a městečky s úzkými spletitými uličkami, bohatou historií a typickou anglickou atmosférou - během semináře navštívíme Leeds, Ripon a York.
Naše útulné ubytování leží na okraji národního parku North York Moors, přímo v srdci anglického venkova. 
Jsou to malebné chatičky v typicky anglickém stylu, obklopené loukami, na kterých se pasou ovce. Cottages, jak se v Anglii nazývají, mají dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, vybavenou kuchyní a společnými prostory jako jídelní a obývací pokoj. Zároveň má každá chatička svou vířivku a celý komplex má také společenskou místnost, kde se snídá a večeří. 
Výtečné jídlo je vegetariánské a veganské.
Program je závislý na počasí a vyhrazujeme si právo ho změnit podle potřeb.
Back to Top